Yasal Dayanak


Yapılan işlemler aracılık hizmetidir. 5411 sayılı Bankacılık Kanunu’nun ilgili hükümlerine aykırı işlem tesis edilmemesi kaydıyla, bankaların internet şubeleri aracılığıyla üçüncü kişilere fatura tahsilâtı ve diğer ödemelere aracılık hizmeti verilmesi faaliyeti niteliği itibariyle 5411 sayılı Bankacılık Kanununun 150 nci maddesinin birinci fıkrası kapsamında izinsiz bankacılık faaliyeti olarak değerlendirilmemektedir.

Bunun yanı sıra, ticaret unvanlarında, her türlü belge, ilan ve reklamlarda veya kamuoyuna yapılan açıklamalarda banka adını ya da banka gibi faaliyet gösterildiği izlenimini uyandıracak söz ve deyimlerin kullanılmaması gerekmektedir. Aksine bir işlem 5411 sayılı Bankacılık Kanununun 150 nci maddesinin 2 numaralı fıkrası kapsamında suç teşkil edecektir.

Hakkımızda


FATURAHANE: Türkiye'de online fatura tahsilat sistemeleri uygulamalarını geliştirmek, ve yaygınlaştırmak amacıyle kurulmuştur.

Müşterilerimizin her ütrlü isteğinin anında ve hemen yerine getirilmesi, Müşterilerimizin zaman kaybı ve sıra beklemek gibi zorunluluklar ile karşılaşmamalarını sağlamaktır.

Sınırsız Kontör


  • Sınırsız Toptan Kontör !

    Tüm operatörlerin parça, tam ve fiziki kart köntörlerini daima en uygun fiyatlara API desteği alarak temin edilir…

  • Uygun Fiyatlar

    Parça kontörde şok fiyatlara devam. Fiyatlarımda İddalıyız…

Destek


Cumhuriyet mah. 1993. sk. Papatya 2 Recidence B blok D:39 Beylikdüzü / İSTANBUL +90 850 220 83 94 +90 533 249 89 69 faturahane@hotmail.com