Hakkımızda


Hakkımızda; Müşterilerimizin her türlü isteğinin anında ve hemen yerine getirilmesi, Müşterilerimizin zaman kaybı ve sıra beklemek gibi zorunluluklar ile karşılaşmamalarını sağlamak, Müşterilerimizle ilişkilerimizde iyi niyet, dürüstlük ve şeffaflığa dayalı çözüm ortaklığı kurmak temel prensibimizdir.

Kalite Politikamız; Fatura ödeme merkezi sektöründe adımızdan yenilikçiliğimiz ve kalitemiz ile söz ettirmek için tüm Faturahane ekibi olarak bayilerimizin kârlılığını ve hizmet kalitesini geliştirerek, müşteri memnuniyetini en yükseğe çıkarmak için çalışıyoruz. Haklı müşteri prensibiyle bütün müşterilerimizin bizlere ilettikleri istekleri ve önerileri hızlı bir şekilde çözülerek her zaman müşteri memnuniyetinin önemi vurgulanmıştır.

Ayrıca Toptan Kontör Alımı Yapan Firmalar İçin Api Desteği İle her Türlü Siparişini anında Yükleme Yapma ve Daima En Uygun Fiyatlardan Kontör satışı yapmak hedefimizdir.

Hakkımızda


FATURAHANE: Türkiye'de online fatura tahsilat sistemeleri uygulamalarını geliştirmek, ve yaygınlaştırmak amacıyle kurulmuştur.

Müşterilerimizin her ütrlü isteğinin anında ve hemen yerine getirilmesi, Müşterilerimizin zaman kaybı ve sıra beklemek gibi zorunluluklar ile karşılaşmamalarını sağlamaktır.

Sınırsız Kontör


  • Sınırsız Toptan Kontör !

    Tüm operatörlerin parça, tam ve fiziki kart köntörlerini daima en uygun fiyatlara API desteği alarak temin edilir…

  • Uygun Fiyatlar

    Parça kontörde şok fiyatlara devam. Fiyatlarımda İddalıyız…

Destek


Cumhuriyet mah. 1993. sk. Papatya 2 Recidence B blok D:39 Beylikdz / STANBUL +90 850 220 83 94 +90 533 249 89 69 faturahane@hotmail.com