Distribütörlük

DistribütörlükFaturaHane' nin Distribütörlük Şartları Nelerdir ?

Hizmet vereceği ilde mevcut portföyü bulunmalıdır.Sorumluluk sahibi olmalı, referanslar sunabilmelidir.

Ticaretinde Basiretli davranmalı, müşteri ve bayi memnuniyetini hedef edinmelidir.Gerekli görülen araç, personel, ofis, reklam vb. gereksinimleri karşılamalıdır.

Firmamız ile imzalayacağı Distribütörlük Sözleşmesi riayet etmelidir.Ürün ve hizmetleri en iyi biçimde tanımalıdır.Kâr hedefi olmalıdır.Firmasına firkirleri ve yenilikleri ile ışık tutabilmelidir.

Bulunduğunuz bölgede kendi bayi ağınızı kurarak, bayilerinizin her türlü işlemlerini online takip edebilirsiniz. Bayilerinizin gerçekleştirdiği işlemlerden prim kazanırsınız ve kazancınızı hesabınıza istediğiniz zaman aktarabilirsiniz. Faturahane dağıtımcısı olmak için en az 30 bayi portföyünüz olmalıdır ve bunu geliştirme imkanına sahip olmalısınız. Hiçbir masrafa girmeden düzenli bir gelir sahibi olmak istiyorsanız bizimle irtibata geçin…..

Hakkımızda


FATURAHANE: Türkiye'de online fatura tahsilat sistemeleri uygulamalarını geliştirmek, ve yaygınlaştırmak amacıyle kurulmuştur.

Müşterilerimizin her ütrlü isteğinin anında ve hemen yerine getirilmesi, Müşterilerimizin zaman kaybı ve sıra beklemek gibi zorunluluklar ile karşılaşmamalarını sağlamaktır.

Sınırsız Kontör


  • Sınırsız Toptan Kontör !

    Tüm operatörlerin parça, tam ve fiziki kart köntörlerini daima en uygun fiyatlara API desteği alarak temin edilir…

  • Uygun Fiyatlar

    Parça kontörde şok fiyatlara devam. Fiyatlarımda İddalıyız…

Destek


Cumhuriyet mah. 1993. sk. Papatya 2 Recidence B blok D:39 Beylikdüzü / İSTANBUL +90 850 220 83 94 +90 533 249 89 69 faturahane@hotmail.com