Bilmeniz Gerekenler


FATURA TAHSİLAT BAYİLİĞİ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Öncelikle böyle bir bayilik alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini kısaca açıklayalım;

1- İrtibata geçtiğinizde size 15 yıldır, 10 yıldır vs. faaliyet gösteriyoruz diyenlere inanmayın. Çünkü bu sektörün geçmişi en fazla 5 yıl geriye dönüktür.

2- Anahtar teslim diyerek abartılı bayilik ücretleri isteyenlere inanmayın. çünkü bayilik ücretinin herkese maliyeti bizim istediğimiz kadardır. daha fazlası firmaların kendi abartmalarıdır.

3- Ödemenin nasıl yapıldığını sorun. Bizim Sistemimizde banka anlaşmalı tek hesap üzerinden sınırsız olarak ödeme yapılır. Siz sorgulamasını yaptığınız faturayı "ÖDE" tuşuna bastığınızda otomatik olarak anlaşmalı kuruma aktarılır. hesabımızda kesinlikle para beklemez ve bu şekilde ödemeleriniz kişilerin keyfiyetine bırakılmaz. Diğer sistemlerde ödemeler site yönetiminin keyfine bırakılmıştır.

4- Bizde faturayı ödedikten sonra tekrar borç sorgulaması yaptığınızda borcun silindiği görürsünüz. Diğer firmalarda ödemeler site yönetiminin keyfine kaldığı için günlerce borcun silinmediğini görebilirsiniz.

5- Bizde komisyon oranınızı kendiniz ayarlayabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeye göre kar oranınızı kendiniz belirlersiniz.

6- Sizden değişik isimler adı altında Yüksek paralar istemeyiz. Sadece bayiliğin maliyeti olan 500 tl ödeme yaparsınız ve başka Aidat, Yıllık ücret vs. gibi değişik isimler adı altında istenen herhangi bir ücret istenmez. Diğer firmalarda her türlü ödeme isteğiyle karşılaşabilirsiniz.

Detaylı bilgiyi ve sormak istediklerinizi telefon numaranızdan irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Neden sizin banka hesaplarınızdan yapıyoruz?

Bankacılık düzenleme ve denetleme kurumunun aldığı karar doğrultusunda banka anlaşması olmayan şahıs hesaplarından ayda en fazla 10 adet fatura ödenmesine müsaade edilmektedir. Aksi takdirde hesaplar kapatılmaktadır. Banka anlaşması yapmak için yüksek miktarlarda teminat senedi gerekmektedir. Bunu da her bayi karşılayamayacağı ve kurulum sürecini zorlaştıracağı için böyle bir çözüm sunulmaktadır. bu sayede banka anlaşmalı tek hesap üzerinden sınırsız fatura tahsilatı yapılabilmektedir.

Hakkımızda


FATURAHANE: Türkiye'de online fatura tahsilat sistemeleri uygulamalarını geliştirmek, ve yaygınlaştırmak amacıyle kurulmuştur.

Müşterilerimizin her ütrlü isteğinin anında ve hemen yerine getirilmesi, Müşterilerimizin zaman kaybı ve sıra beklemek gibi zorunluluklar ile karşılaşmamalarını sağlamaktır.

Sınırsız Kontör


  • Sınırsız Toptan Kontör !

    Tüm operatörlerin parça, tam ve fiziki kart köntörlerini daima en uygun fiyatlara API desteği alarak temin edilir…

  • Uygun Fiyatlar

    Parça kontörde şok fiyatlara devam. Fiyatlarımda İddalıyız…

Destek


Cumhuriyet mah. 1993. sk. Papatya 2 Recidence B blok D:39 Beylikdz / STANBUL +90 850 220 83 94 +90 533 249 89 69 faturahane@hotmail.com